Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування

Создано: 17.03.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку
Повна назва документа державного планування: проект Програми економічного і соціального розвитку Іванівського району на 2020 рік (далі - Програма).
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Іванівська районна державна адміністрація.
Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту Програми економічного і соціального розвитку Іванівського району на 2020 рік проводиться з 19 березня 2020 року та триватиме до 19 квітня 2020 року.


Громадське обговорення проводиться шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, які подаються безпосередньо до управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Іванівської районної державної адміністрації.
Ознайомитися із звітом про стратегічну екологічну оцінку та проектом Програми, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Миру, 1, смт Іванівка, Херсонська область, 75401 або за тел.: 0553131246 та на веб-сайті Іванівської районної державної адміністрації в підрозділі «Соціально-економічний розвиток» розділу «Економічний розвиток»
Письмові пропозиції подаються:
- фізичними особами - із зазначенням П.І.Б., місця проживання, із особистим підписом;
- юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження.
Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.
Відповідальна особа: Романенко Наталія Миколаївна – начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації (контактні дані: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; тел.: 0553131246).
Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 19 квітня 2020 року включно.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

2. Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Просмотров: 61