Шаблоны Joomla здесь

Юрій Іваниця з робочим візитом відвідав Першотравневу сільську раду

Создано: 13.02.2020

84449180 862398274208450 3703109219084402688 nВ зв’язку з великим обсягом справ, по теперішній час Юрій Іваниця продовжує знайомство з районом. Цього разу здійснив робочу поїздку до Першотравневої сільської ради. Поспілкувався з сільським головою, Сергієм Кузьминським, про основні проблеми громади, здобутки та втрати за останні роки, та шляхи наповнення бюджету на 2020 рік.

Разом з головою районної ради, Людмила Павленко, та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА, Людмила Шикуленко, проведено огляд об'єктів соціальної сфери Першотравневої сільської ради, а саме:

дитячий садок

ФАП

сільську бібліотеку

Всі об’єкти функціонують у звичному режимі. У садочку та бібліотеці тепло і затишно. За останні роки, на утримання закладів і покращення умов перебування малечі, сільська рада залучила чималі кошти, вагома частка з яких - з місцевого бюджету.

Також, під час визиту, голова районної державної адміністрації вислухав керівників закладів щодо основних проблем функціонування закладів та перспектив на майбутнє.

Знайомство з районом, у першу чергу для очільника, відбувається шляхом спілкування з мешканцями сільських рад. Юрій Олександрович готовий почути кожного, аби робота влади району мала дієвий результат та спрямовувалася на позитивний розвиток як окремих територіальних громад, так і району у цілому.

Просмотров: 97