Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Создано: 06.02.2020

84448472 857881884660089 2286371530164142080 nСьогодні, 6-го лютого, у зв’язку зі складними погодними умовами, провів додаткове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У комисії взяли участь керівники профільних структурних підрозділів районної державної адміністрації:

начальник районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Олег Причина;

начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, надання адміністративних послуг та державної реєстрації, Наташа Романенко;

начальник Іванівського міжрайонного управління водного господарства, Валерій Щербань;

начальник фінансового відділу, Тетяна Рибалко;

головний лікар КПН «Іванівська центральна районна лікарня», Світлана Ганська.

В ході засідання, вирішили основні питання для забеспечення безпеки громадян та мешканців району.

Налагодили можливість надати медичну допомогу мешканцям нашого та сусідніх районів, навіть при відсутності електропостачання.

Привели в повну готовність служби мчс та поліції району.

Обговорили з Валерієм Щербанем можливість здійснити безперервну, на протязі дня, подачу води в районі з сьогоднішнього дня та по вихідні включно.

Іванівська Об’єднана територіальна громада, на чолі з Віктором Дебелим, здійснює чистку снігу по Іванівці та найближчих населених пунктах району. Для боротьби с негодою виїхало 7 одиниць техники.

За підсумком наради, усі служби та підрозділи району отримали доручення, а також приведені в стан підвищеної готовності.

Бережить себе та своїх близьких! 

 

Просмотров: 94