Очільник Херсонщини Юрій Гусєв привітав команду Smart Maritime Group (Херсонська верф) з успішним завершенням будівництва третього 110- метрового танкера-хімовоза «Synergy»

Создано: 29.01.2020

83617826 3046276748718567 8119107177362227200 oОчільник Херсонщини Юрій Гусєв привітав команду Smart Maritime Group (Херсонська верф) з успішним завершенням будівництва третього 110- метрового танкера-хімовоза «Synergy» для голландської компанії «VEKA Shipbuilding WT B.V.».

Судно перевозитиме нафтопродукти і хімічні вантажі на європейських внутрішніх водних маршрутах Європи.
Голова облдержадміністрації наголосив, що Україні необхідно більше успішних суднобудівних проєктів. Адже Херсонщина історично була, є і буде землею корабелів.

«Завдяки зусиллям команди заводу, завдяки тому, що навіть у складні часи наша область продовжує розвивати суднобудування, яке сьогодні потребує додаткової підтримки і на регіональному, і на державному рівнях, ми спускаємо на воду вже третій танкер-хімовоз. Ми маємо продовжувати рухатись вперед, створювати умови для збільшення кількості замовлень у нашому регіоні як серед іноземних, так і українських компаній», - зазначив Юрій Гусєв.

За словами генерального директора компанії «SMG» Дмитра Краснікова, судно спущено на воду у встановлені контрактом терміни. Це важливо, бо дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє розвитку підприємства в галузі суднобудування.

Він також зауважив, що вже виконуються роботи з будівництва четвертого судна аналогічного класу. Резюмував, що компанія, крім суднобудування, розвиватиме і судноремонт.

Просмотров: 68