Здесь нашел интересный обзор

Відбулося спільне засідання комісії з питань наповнення місцевих бюджетів району та Пенсійного фонду України та районної робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду

Создано: 28.01.2020

83566976 850932368688374 6844834142060806144 nЦе перше в цьому році засідання комісії та районної робочої групи. В роботі взяли участь представники фінансового відділу, управління соціального захисту населення, управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації, Іванівського сектору обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Іванівської державної податкової інспекції, Іванівської філії Херсонського обласного центру зайнятості, Іванівського відділення поліції.

В ході роботи було розглянуто питання про стан виконання місцевих бюджетів району за 2019 рік та напрацювання напрямків по мобілізації додаткових джерел для виконання місцевих бюджетів в 2020 році.

Для успішного розвитку району, його соціально-культурної інфраструктури необхідно забезпечити стабільне надходження доходів до місцевих бюджетів. Основними джерелами мобілізації додаткових обсягів надходжень є легалізація найманої праці, максимальне охоплення декларуванням доходів населення та укладання договорів оренди на земельні ділянки, які використовуються без правовстановлюючих документів. Такі негативні явища, як використання роботи незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати в «конвертах» та недотримання соціальних гарантій в оплаті праці залишаються актуальними і загальною проблемою всіх державних органів, тому вирішувати її слід спільними зусиллями.

За результатами роботи зустрічі було рекомендовано податковій службі спільно з відділом Держгеокадастру провести інвентаризацію договорів оренди пасовищ та їх фактичне використання за цільовим призначенням.

Також дав доручення районним службам стосовно активізації проведення обстежень суб’єктів господарювання щодо порушення законодавства про працю та проведення заходів з питань детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення.

Просмотров: 22