nachodki.ru интернет-магазин

Голова райдержадміністрації продовжує знайомство зі сферою охорони здоров'я Іванівського району

Создано: 14.01.2020

82223834 840047613110183 6559156110354284544 nВідвідав з робочим візитом комунальне некомерційне підприємство "Iванiвська пiдстанцiя екстреної медичної допомоги КНП "ОТЦЕМД та МК" Херсонської обласної ради.

 

Керівник підстанції, старший фельдшер з МНС Андрій САЮН, познайомив із закладом.
"Екстрена медична допомога працює у напруженому режимі 24 години на добу, 365 днів на рік, у зимову стужу та літню спеку", - розповідає Андрій.
Починаючи з того моменту, коли в Україні була відкрита перша рятувальна станція, вимоги до неї не змінилися: це своєчасне прибуття лікарів, максимум медичної допомоги на місці виклику та термінова доставка пацієнтів до лікувального закладу. У повсякденній роботі підстанція взаємодіє з усіма службами району, у тому числі й аварійно-рятувальними.
На логотипі екстреної медичної допомоги зображено “Зірку життя”, шість променів якої символізують етапи надання допомоги: від прийняття виклику і прибуття на місце події, до інформування про виконання виклику. Жовто-блакитні кольори свідчать, що цей символ є національним, а кардіограма всередині зірки – ознака успішної реанімації.
"Цей знак, як і червона форма лікарів “швидкої”, до якої ми вже звикли, розроблені київськими медиками...",-зауважив Андрій Анатолійович.

На пiдстанцii працює 2 фельдшерськi бригади, якi обслуговують 18 тисяч населення Іванівського та Нижньосірогозького районів. До складу бригад входять 8 середнiх медичних працiвникiв, 8 водiiв, молодший персонал та керiвник пiдроздiлу. В середньому одна бригада обслуговує 6 викликiв на добу. Приміщення базування екстреної медичної допомоги бажає кращого. 4 кімнати, пристосованих до визначених законодавством вимог. Не вирішено питання щодо боксу для транспорту.

Обговорили з Андрієм Анатолійовичем основні проблеми. Під час зустрічі розглянули такі питання, як:

співфінансування на утримання приміщень Іванівської та Агайманської підстанцій екстреної медичної допомоги, придбання телемедичного обладнання першої необхідності, ремонт карети швидкої медичної допомоги, тощо;

шляхи подальшої модернізації підстанції за кошти грантових програм та місцевих бюджетів;

організація подальшої співпраці з ОТГ та районною радою, з впровадженням інновацій в наданні екстреної медичної допомоги;

одна з серйозних проблем: знову ж таки пошкодження і ями асфальтового покриття на автошляхах району, що завдає шкоди автомобілям. Це питання потребує невідкладного вирішення. Подальше зволікання може обірвати чиєсь життя.

Персонал екстреної медичної допомоги має численні проблеми з приміщенням, інвентарем, під’їзними шляхами та стоянками для машин швидкої, тощо. Але, не зважаючи на все це і мізерну заробітну платню, вони продовжують, жертвуючи усім, рятувати життя мешканців району.

Просмотров: 149