Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Юні щедрувальники побажали Іванівській районній адміністрації та Іванівці добробуту і процвітання на Новий рік

Создано: 14.01.2020

82943006 839973359784275 100320007853965312 n 1Щастя, здоров’я вам і району бажаємо.
Щедрий вечір, хато-світлице,
Сійся-родися, житечко, пшениця!
Сіємо, віємо, посіваємо,
Із Різдвом та Новим роком вас вітаємо, - такими словами сьогодні, напередодні приходу Нового року за старим стилем, вітали колектив районної державної адміністрації юні іванівські артисти.


Творчий колектив, під керівництвом Галини ДЕРЕЗИ, заспівав новорічно-різдвяні колядки, щедрівки, показав театралізоване дійство з новорічними персонажами. Новорічні подарунки дітям та спільне фото підвищили всім учасникам свята настрій та додали бадьорості і душевного тепла.
Гарними привітаннями діти ще раз нагадали дорослим, що зустрівши Новий 2020 рік з усім світом, ми, за народними звичаями, маємо ще одну нагоду відсвяткувати прихід Нового року за давньою традицією, яка встановилася серед нашого народу історично протягом століть. І ця традиція з особливою радістю та гордістю зберігається і передається наступним поколінням, бо в ній живе душа нашого народу, його співучість, його великий талант бути щедрим, гостинним для всіх, хто приходить з добрими побажаннями.
Старий Новий рік, як називають в народі це свято, в ніч з 13 на 14 січня знову збере за святковим столом всіх рідних та близьких, примножить почуття любові та душевного тепла.
Нехай ці добрі народні звичаї принесуть на нашу землю і в кожен будинок мир і добробут, багато щастя і радості, міцне здоров`я і сімейний затишок для всіх родин!

Просмотров: 66