Интернет-магазин nachodki.ru

Питання вакцинації – на постійному контролі в Іванівському районі

Создано: 13.01.2020

82520787 839551866493091 7556018354763333632 nНайнадійніший захист від дифтерії – вакцинація

Сьогодні знову відвідав КНП "Іванівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", де зробив вакцинацію проти дифтерії. Закликаю особистим прикладом жителів району зробити вакцинацію, бо це правильний шлях до створення колективного імунітету та збереження свого здоров’я та здоров'я оточуючих.

Особливо це стосується дітей, бо ті хвороби, які виникають у невакцинованих малюків та підлітків, дуже часто призводять до летальних випадків.
Вже вакцинацію зробили керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівники більшості організацій, підприємств та установ району.

Пам'ятайте, що дифтерія є небезпечним гострим інфекційним захворюванням і передається повітряно-крапельним шляхом, а ускладнення можуть призвести до летального наслідку.

До дії дифтерійного токсину чутливі практично всі органи. Смертність від дифтерії досить висока, тому найнадійнішим способом захисту від хвороби є вакцинація як дітей, так і дорослих, відповідно до затвердженого календаря щеплень.

Звертаюся до жителів району та батьків неповнолітніх дітей з проханням, в інтересах здоров’я та життя, провести необхідні щеплення, хто ще не здійснив цього. У медичних закладах району є всі вакцини, необхідні для обов’язкових щеплень!

Просмотров: 50