Шаблоны для Joomla 3 здесь

Бібліотеки району отримали нову літературу для поповнення фондів

Создано: 03.12.2019

20191202 164736Сільські бібліотеки району отримали 295 примірників нової літератури і це є великій якісний та кількісний стрибок у справі оновлення фондів. І це іще тільки початок. На заміну багаторазово перечитаним книгам сільські бібліотеки отримали справжнє розмаїття літератури на всі смаки.

Є класики, є сучасна українська література, є бестселери, які здобували міжнародні нагороди, та різноманітні дитячі цікавинки. Це і сучасні патріотичні книги - «Добровольчі батальйони», і джерела збагачення національної культури - Герус. Л «Українська народна іграшка», Косміна О. «Українське народне вбрання», Пономарів О. «Українське слово для всіх і для кожного»,  і пізнавальні – «Крим: енциклопедія, казка, гра», «Волинь: енциклопедія, казка, гра», і загадкові та таємничі – Толкін Дж. «Володар перснів», Мартін Джордж Р.Р. «Гра престолів. Пісня льоду й полум’я. Книга перша», Гокінг Л. «Джордж і таємничий ключ до Всесвіту», і різні дитячі цікавинки, наприклад, про тварин, про пригоди і подорожі - Лінгрен А. «Пригоди Пеппі Довгапанчохи», Касдепке Г. «Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки», Мельник П. «Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту», Вірченко О. «Їжачок-хитрячок про чарівний гачок», Нестайко В. «Дивовижні пригоди в лісовій школі: Загадковий Яшка. Сонячний зайчик», Чеповецький Ю. «Веселі пригоди Мицика і Кицика», Ріббінг А. «Англійський словник у малюнках».

У селі живуть всі категорії користувачів і для них цікавою буде будь-яка нова книга. До наших сільських бібліотек ходять як діти, так і дорослі та пенсіонери. Сучасні цікавинки сприяють тому, що і найменші діти можуть долучатися до читання і ставати читачами поступово.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих відвідати бібліотеки та долучитися до культурного та цікавого відпочинку.

Просмотров: 133