Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Майстри своєї справи

Создано: 28.11.2019

DSC 1234Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

Вчитель  історії  Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тріщова Ірина Миколаївна  взяла участь  у зональному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», який відбувся у місті Генічеську. Фахове журі конкурсу перевіряло учасників у кількох випробуваннях: “Методичний практикум”, “Практична робота”, “Тестування з фахової майстерності”, “Урок” і “Навчальний проєкт”. 

“Для мене участь у конкурсі – це ще одна можливість випробувати себе. Також це шанс навчитися новому, зустрітися з тими, кого насправді вважають фахівцями цього напряму. Взаємодія з колегами та обмін досвідом допомагає генерувати нові ідеї та надихає до професійного розвитку”, - розповіла нам наша колега та учасниця конкурсу Ірина Миколаївна.

Журі  конкурсу відзначило конкурсантку за високий фаховий та професійний рівень, високу педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання та організації освітнього процесу, уміння налагоджувати контакт із дітьми, спрямовувати їх діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу та визнало гідним учасником конкурсу. Тож, щиро вітаємо Ірину Миколаївну з набуттям  нового досвіду!

А ще один вчитель нашої школи  Бруштеля Олена Володимирівна брала участь в цьому конкурсі, але в іншому статусі: їй було запропоновано увійти  до складу журі в номінації «Початкова школа».

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Просмотров: 108