Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

День, який змінив усе… Сьогодні ми згадуємо початок Революції Гідності й вшановуємо Небесну Сотню

Создано: 21.11.2019

20191119 135953021 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2014 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

21 листопада в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи щодо вшанування Героїв Майдану: лінійка-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…», виховна година «Наш дух не зламати, свободу не вбити», виховний захід «За Україну, за її волю! Вічна пам’ять героям Небесної Сотні!», тематична виставка літератури в бібліотеці, написання диктанту.. Цього ж дня у 9 класі написано пояснювальний диктант (уривки з казки «Небесна Сотня»), проведено хвилину мовчання з вшануванням загиблих воїнів. Для зустрічі з учнями 8-11 класів  був запрошений колишній учень нашої школи , а нині воїн АТО  Котляр Вадим Олександрович. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Також ми повинні пам’ятати, що кожного разу, коли на небі сіяють зорі, за нами спостерігає Небесна Сотня, яка освітлює шлях України у краще життя.

Просмотров: 77