Бесплатные шаблоны Joomla

День гідності та свободи в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Создано: 20.11.2019

IMG 20191118 105623«Як крила ангела, злітаючи назад,

Небесна сотня в вирій полетіла…»

 

Шість років відділяють нас від початку Революції гідності – часу, коли в холодні листопадові дні люди вийшли на Майдан, щоб сказати «Ні» поверненню до диктатури, «Так» – шляху до Європи, коли кращі з кращих віддали своє життя за право жити у вільній державі.

 

Народ назвав їх Небесною Сотнею – українців та іноземців, які загинули в Києві на Майдані. Вони пішли у Вічність – за честь, за волю, за право бути Громадянином.

З нагоди Дня гідності і свободи, в пам’ять людей, які віддали своє життя за рідну землю, за країну у Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено виховні заходи.

Їм, мужнім, незламним українцям та їхнім побратимам, чиї душі на небесах, був присвячений патріотичний урок «Країна нескорених» у 1 класі. Маленькі школярики, стаючи на шлях, який веде до дорослого життя, прилучались і починали пізнавати перші сторінки історії своєї країни. Притихлі і уважні вони подивилися відеохроніку, яка повідала про ті трагічні події. Ось вони постали перед ними, Герої Небесної Сотні. Вони згасли, як зорі, але житимуть в нашій пам’яті вічно. Взагалі, урок проходив в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі.

Розчулені і схвильовані першокласники розуміли, якою дорогою ціною завойовується щасливе дитинство, спокійні сонячні дні, тихі родинні вечори.

Вшанування пам’яті людей, яких було вбито в мирний час, закінчилося хвилиною мовчання.

Ще довго буде Україна оплакувати своїх героїв, матері – синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

Просмотров: 144