Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Семінар «Від компетентного вчителя – до компетентного учня»

Создано: 15.11.2019

SAM 7818Сьогодні в умовах суспільних трансформацій значно змінюються погляди на вчителя як носія культурно-історичної спадщини, загальнолюдських і національних цінностей.

 

 

Педагог перестав бути для учнів єдиним джерелом знань, тому сучасний учитель має постійно здобувати й узагальнювати інформацію з різноманітних джерел і володіти технологіями її передачі у такий спосіб, щоб у учнів формувалися вміння продукувати нові знання, співставляти, систематизувати, використовувати їх у житті. У такого вчителя сформовані ті компетентності, які він здатен сформувати її у своїх вихованців.

Так, 14 листопада на базі Любимівської загальноосвітньої школи проведено районний семінар на тему «Від компетентного вчителя – до компетентного учня» з метою ознайомлення із новітніми тенденціями щодо навчання, сучасними методами формування компетентностей в учнів в урочний і позаурочний час, із інноваціями відповідно до нових державних освітніх стандартів. У ході семінару були проведені відкриті уроки: в 1 класі, вчителем Гринцевич Оленою Вікторівною, яка працює за програмою Нової української школи з інтегрованого предмету «Я досліджую світ» на тему «Як отримати добрий результат», в 5 класі вчителями Загорською Анжелікою Олександрівною та Загорським Олегом Антоновичем інтегрований урок з української літератури та образотворчого мистецтва на тему «Іван Франко «Фарбований лис». Графіка» та в 9 класі вчителем Николиною Оленою Петрівною урок алгебри з використанням мультимедійної дошки на тему «Квадратична функція». Закінченням семінару був виступ агітбригади на тему «Молодь обирає здоров¢я».

Протягом семінару вчителі обмінювалися думками, методикою викладання, що сприяло дружній атмосфері співпраці і порозуміння, вироблення вчителями рекомендацій, які допоможуть учителям забезпечити модернізацію освітнього процесу відповідного до Державних стандартів освіти.

Просмотров: 126