У Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум «Впровадження сучасних технологій в освітній процес»

Создано: 24.10.2019

20191023 114453Усвідомлення суспільством того, що в новій Україні потрібні люди з високим творчим потенціалом, здатні вивести державу на новий рівень соціально-економічного розвитку, спонукало до численних інновацій у різноманітних сферах життя, зокрема в освіті. Саме тому 23 жовтня у стінах Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися керівники та педагоги закладів загальної середньої освіти Іванівського району для того, щоб попрацювати над вічною проблемою «як навчати».

Розпочався семінар проведенням флешмобу «Ми діти твої, Україно!» та презентацією відеорепортажу «Школа ХХі століття».

До уваги учасників семінару було представлено уроки: урок - гра з читання в 1-му класі з використанням технології сторітейлінгу, вчитель Володіна І.Л.; лего калейдоскоп, 2 клас, вчитель Бруштеля О.В.; математика (елементи ментальної арифметики), 3 клас, вчитель Галкіна Л.В.; «Речення як основна синтаксична і комунікативна одиниця. Вільне есе «Осінній вернісаж», українська мова, 11 клас, вчитель Любченко І.А.; «Осіння палітра». Узагальнення знань з теми «Розчини» хімія, 9 клас, вчитель Сілін Г.В.: «Земля і місяць» з використанням елементів наукових проектів, астрономія, математика 11 клас, вчителі Тріщова Л.І., Златова М.Х.

Завершився семінар проведення методичного рингу «Формування готовності педагога до інноваційної діяльності», який провели Єльцова Р.М. та практичний психолог Істоміна А.В.

Просмотров: 73