Козацькі забави в Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Создано: 15.10.2019

20191010 14350710 жовтня до Дня Захисника України в Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено конкурс-змагання «Козацькі забави» (педагог-організатор Кідалова Н.В.). У змаганнях взяли участь учні 5-7 класів.

Два курені – «Джура» (отаман Баклажов Д.) та «Козаки» (отаман Мідловець М.) – показали свою силу, спритність, взаємодопомогу. Цікавими були спортивні естафети, змагання і веселі конкурси: «Як козаки розвалися», «Як козаки коням хвости заплітали». Перемогу отримав курінь «Козаки».

11 жовтня естафета перейшла до старших класів (Сушко В.С.). Юнаки 10-11 класів змагалися в особистій першості з військового багатоборства: стрільба з ПГ, лазіння по вертикальному канату, стрибки у довжину з місця, стрибки на скакалці, човниковий біг, віджимання рук. Триразовим переможцем з різних дисциплін став учень 11 класу Петров Євгеній, І місце з віджимання посів учень 11 класу Домантович Родіон, І місце зі стрибків на скакалці отримав учень 10 класу Кротов Вадим, І місце з кульової стрільби – учень 10 класу Фесько Олег. У загальнокомандному заліку І місце отримала команда 11 класу.

Проведені змагання іще раз підкреслили, що козацькому роду не буде переводу!

Просмотров: 63