Интернет-магазин nachodki.ru

Сергій Довбня привітав військовослужбовців зі святом

Создано: 14.10.2019

P 20191014 10160514 жовтня в Україні відзначається свято - День захисника України. Це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

 

В цей святковий день голова районної державної адміністрації Сергій Довбня, спільно з головним спеціалістом відділу юридичної, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Віталієм Суптелею, завітали до військової частини, яка дислокується на території Іванівської селищної ради, де привітали військовослужбовців зі святом.

Звертаючись до військових очільник району побажав їм успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, міцного здоров’я, звершення всіх мрій і побажань, миру та спокою на українській землі.

Крім того Сергій Леонідович відзначив кращих військовослужбовців.

Так, громадою голови районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високу дисципліну та з нагоди Дня захисника України нагороджено:

- Грінченко Миколу Олександровича, оператора взводу зберігання та транспортування, солдата;

- Кичак Віктора Івановича, головного старшину, старшого прапорщика;

- Ковбас Олександра Григоровича, старшого механіка-водія, старшого солдата;

- Костунова Дениса Олександровича, командира батареї – начальника зв’язку, капітана;

- Ланчинського Юрія Миколайовича, механіка-кранівника, солдата.

Також війсьвослужбовцям вручили відзнаки і від вищого військового керівництва.

Шановні військовослужбовці!

В це світле свято бажаємо вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я та невичерпної енергії! Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!

Зі святом вас!!!

Просмотров: 89