Статьи и обзоры nachodki.ru

В районі відзначили День працівників освіти

Создано: 07.10.2019

SAM 7731Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли заклади освіти майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

З нагоди Дня працівників освіти на базі Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районне свято «Вчитель – моє покликання» для педагогів району та працівників освіти.

Свято розпочалося з театральної вистави. До гостей завітали сам бог Зевс та богиня Афіна. Далі діти виступили з привітальними віршами, танцями, піснями. В кінці свята учні школи подарували гостям кульки у формі серця, а також Зевс нагородив начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шикуленко Людмилу Іванівну лавровим вінком.

В урочистій обстановці заходу грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації нагороджено Кідалову Наталію Володимирівну, вчителя географії Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Подосіннікову Тетяну Василівну, вихователя Новодмитрівського дошкільного навчального закладу «Ромашка», Рюміна Володимира Вікторовича, вчителя фізичної культури Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Титову Тетяну Вікторівну, вихователя Дружбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Ткачову Анфісу Леонідівну, вчителя початкових класів Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники освіти від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Хочемо побажати всім вчителям та працівникам освіти здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Просмотров: 47