Здесь нашел интересный обзор

Відбулося засідання асоціації прийомних батьків

Создано: 01.10.2019

P 20190930 152327Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

30 вересня 2019 року до Дня усиновлення в приміщенні районної державної адміністрації проведено засідання асоціації прийомних батьків. Під час проведення заходу, який пройшов в атмосфері любові та родинного затишку, батьки мали змогу поділитися досвідом у вихованні дітей, а діти своїми кулінарними шедеврами.

В родинах наших земляків виховується не одна усиновлена дитина. Зберігаючи таємницю усиновлення, ми не можемо назвати прізвища цих людей, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки їх любові, гуманності, милосердю діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.

Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним. Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

Просмотров: 59