Бесплатные шаблоны Joomla

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Создано: 27.09.2019

P92 70699Шановні педагоги-дошкільники!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Дошкілля!

Професія педагога – дошкільника особлива, а всі ви щасливі люди. Адже щомиті маленькі вихованці дарують вам тепло і щирість своїх поглядів, блиск очей, забарвлюють навіть найпохмуріший день фарбами дзвінкого безтурботного сміху.

Вони захоплюються вами як особистостями й горнуться, як до найрідніших людей. Це звичайно сповнює вас завзяттям, творчістю, відчуттям молодості.

Тож зичимо вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів та творчих задумів. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток.

Зі святом!

У Агайманському ДНЗ «Барвінок» сьогодні особливе свято – День Дошкілля. Тож з самого ранку лунає весела музика, у всіх і дорослих, і дітей піднесений святковий настрій. Теплі святкові привітання колектив дитсадка приймає від батьків, колег, рідних.

Вихователь Погрібна Л.В. підготувала для своїх вихованців цікаву сповнену різноманітними веселими іграми, таночками, віршами, розвагу «Малюки святкують свято». На святкове дійство до малюків завітали незвичні гості: Клоун Бім-Бом, дівчинка Бантик та лікар Айболит, ролі яких виконали учні Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Чай Настя, Панасюк Марина та Антюшин Артем).

Зичимо щасливого дитинства усім дошкільнятам!

Просмотров: 82