Шаблоны для Joomla 3 здесь

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Создано: 24.09.2019

SAM 764521 вересня 2019 року відбувся Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Метою цього заходу є об’єднання зусиль всього людства по вирішенню однієї з найважливіших проблем навколишнього середовища – проблеми неправильного поводження з відходами.

Акція розпочалася в Новій Зеландії, пройшла через 24-х годинні пояси і завершилася на Гавайських островах.

Учні Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вирішили приєднатися до цієї акції, щоб привернути увагу суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля та популяризувати екологічний спосіб життя.

Разом з працівниками Управління Головного Каховського магістрального каналу учні взяли участь в акції «Я прибрав – твоя черга», під час якої прибирали сміття на берегах Каховського каналу. Також з метою формування в школярів екологічної культури було здійснено перегляд фільму «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом».

Діти зрозуміли, що для того, щоб очистити природу від величезної кількості сміття, необхідні зусилля всього людства. Тож треба формувати національну культуру чистоти та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Просмотров: 87