Здесь нашел интересный обзор

Відбулася зустріч аграріїв району з представниками ГС «ВАР»

Создано: 19.09.2019

P 20190919 10065419 вересня відбулася зустріч представників Громадської спілки «Всеукраїнської Аграрної Ради» з керівниками підприємств та головами фермерських господарств району. Метою ГС «ВАР» є: представництво та захист інтересів членів спілки, підвищення рівня ведення сільського господарства країни до рівня розвитку агарного комплексу провідних європейських країн.

Сьогодні ГС «ВАР» є одним із ініціаторів активного об’єднання сільськогосподарських виробників. Наразі ГС «ВАР» здійснює законодавчу підтримку АПК, лобіює інтереси аграріїв, інформує про зміни в законодавстві, політиці та на ринку, проводить зустрічі зацікавлених сторін по усій території Україні.

Заступник голови ГС «ВАР» Сліпченко Олександр повідомив присутнім про перспективи та умов запровадження ринку землі в Україні та податкові зобов’язання і розвиток кооперативів.

Вікторія Кіприянова, юрист ГС «ВАР», розповів про ліцензії на зберігання пального, використання земель.

Присутні активно взяли участь в обговорені порушених питань, донесли свою точку зору, отримали відповіді на запитання, обмінялися контактами для подальшої співпраці.

Просмотров: 77