Заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир з робочим візитом відвідав Іванівський район

Создано: 18.09.2019

P 20190917 18573117 вересня 2019 року заступник голови обласної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Сергій Козир провів виїзну нараду в Іванівському районі.

В нараді взяли участь в. о. директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Анатолій Галамага, голова районної державної адміністрації Сергій Довбня, голова селищної ради Віктор Дебелий, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Сергій Ведмецький, начальник філії «Іванівський райавтодор» ДП «Херсонський облавтодор» Віктор Вершляга та головний інженер комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради Ярослав Кашлаков.

Під час наради обговорено питання по формуванню проекту зведеного плану робіт з будівництва, ремонту, реконструкції автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, що мають першочергове значення для району та підлягають ремонту в 2020-2023 роках, а також вулиць і доріг комунальної власності.

Крім того, у рамках візиту, здійснено виїзд до села Агаймани, де оглянуто хід виконання будівництва Агайманської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та обговорено питання завершення її будівництва у 2020 році.

Просмотров: 150