nachodki.ru интернет-магазин

Увага! Оголошено прийом заявок на участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини»

Создано: 17.09.2019

konkursОбласна державна адміністрація з 02 вересня до 01 жовтня 2019 року приймає  заявки  на участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини».

 

Запрошуємо місцевих авторів (упорядників) книг, місцеві видавництва, науково-дослідницькі підприємства, заклади освіти та бібліотеки, громадські об’єднання взяти участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини». Він проводиться з метою сприяння розвитку місцевого книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, виховання культури читання та любові до української книги.

За встановленою формою до Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою : 73000, м. Херсон, пл. Свободи,1, каб.411, з позначкою «Конкурс «Краща книга Херсонщини».

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (0552) 32-11- 04 або e-mail: //%D1%Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра../" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background: transparent; color: rgb(37, 109, 193); cursor: pointer; transition: all 0.2s ease 0s;">іЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

ПОЛОЖЕННЯ про обласний конкурс «Краща книга Херсонщини»

ЗАЯВКА на участь у щорічному обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини»

Просмотров: 31