День фізичної культури і спорту в Любимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Создано: 12.09.2019

SAM 7617В Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до Дня фізичної культури і спорту був проведений спортивний квест «Кмітливі вперед» для учнів 1-4 класів. Метою заходу було формування в учнів позитивної мотивації до занять спортом, розвиток динамічної активності дітей, їх цілеспрямованості та наполегливості.

Почався квест святковою лінійкою, на якій вчитель фізкультури Рюмін Володимир Вікторович ознайомив учнів з історією олімпійського спорту, олімпійськими традиціями. На лінійці було оголошено про початок гри. Кожен клас отримав маршрутний лист, де були зазначені зупинки: «Музична», «Дістань та відгадай», «Збери підказку», «Попади в ціль», «Туристична» ,«У колі друзів», «Весела естафета».

На кожній зупинці діти виконували різні завдання, які оцінювалися за 10-бальною шкалою.

Перемогу отримали учні 4 класу (класний керівник Кобець І.В.), ІІ місце розділили між собою 3 та 2 класи (класні керівники - Мартиненко А.С., Подзолкова Г.П.).

До свята Дня фізичної культури і спорту начальник Іванівського міжрайонного управління водного господарства – шеф закладу Щербань Валерій Іванович подарував дітям футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Просмотров: 58