Шаблоны Joomla здесь

У Дружбівському НВК відбулися перші уроки…

Создано: 03.09.2019

IMG 20190902 092810Ось і настала та довгождана пора, коли зібралися на шкільному подвір’ї галасливі школярі, маленькі та налякані першачки, задумливі вчителі, яких попереду чекає цікавий і насичений подіями, заходами, святами, новий навчальний рік.

Сьогодні в закладі у шкільну родину прийняли 14 першокласників, для яких після святкової лінійки та веселощів розпочався перший урок - гра-квест «День народження класу», де батьки і діти знайомилися з вчителькою, один з одним, класом, школою.

У 3 класі відбувся перший урок «Україна на карті Європи», учні пригадали українську державну символіку, а також символіку Євросоюзу, географічне положення нашої держави. У 4 класі відбувся перший урок «Добре тому жити, хто вміє дружити», це була цікава подорож країною чемності, ввічливості, дружелюбності. Діти висловили свої побажання один одному на новий навчальний рік. У 5 класі відбувся перший урок-подорож «Я громадянин України – Європейської країни», на якому діти ознайомились з історією вступу України до Європейського Союзу. У 7, 9 класах відбувся урок «Україна – єдина країна», де пригадали історичні події від доби козацтва до сьогодення.

Просмотров: 89