Интернет-магазин nachodki.ru

Відбулося засідання комісії з розгляду скарг та звернень громадян з питань призначення всіх видів державних допомог

Создано: 03.09.2019

P 20190903 101353Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак провела засідання комісії з розгляду скарг та звернень громадян з питань призначення всіх видів державних допомог.

В роботі комісії взяли участь представники служби у справах дітей районної державної адміністрації, управлінь районної державної адміністрації: фінансового, соціального захисту населення, управління Державної казначейської служби України в Іванівському районі.

Наталія Максак проінформувала заявників про вимоги діючого законодавства щодо вирішення питань підтримки малозабезпечених сімей, та виплату допомоги переміщеним особам на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї, та потребують індивідуального розгляду у встановленому законодавством порядку.

На даному засіданні було розглянуто 6 заяв, з метою підтримки заявників та враховуючи їх інтереси, по кожній заяві були прийняті окремі колегіальні рішення та наданні відповідні рекомендації щодо шляхів вирішення питань, які порушуються у зверненнях.

Просмотров: 63