Здесь нашел интересный обзор

Новодмитрівські випускники відбули з «Вокзалу прощання»

Создано: 18.06.2019

20190614 205316"Увага! Увага! До першої платформи Вокзалу прощання прибуває швидкісний потяг 20-19 “Шкільний експрес”. Нумерація вагонів з голови потяга”, - ці слова пролунали як заклик до всіх жителів села Новодмитрівка Друга: учнів, вчителів, батьків, дідусів і бабусь. На шкільний майданчик ведучі Дереза Владислав і Шарко Альбіна запросили випускників 2019 року: Вараву Віталія, Домантович Яну, Лашова Романа, Мідловець Ельвіру, Новічкову Тетяну, Трач Діану, Усова Максима і класного керівника Комаріцину Т.П.

        «Чомусь, сумно... і тривожно. Як складеться ваше життя далі? А поки сьогодні у вас свято – свято прощання зі школою, перший крок у доросле життя». З такими словами привітання виступила директор Кидалова В.В., яка вручила «Свідоцтва про повну середню освіту», побажала дітям здійснення мрій та щасливої дороги.

       Гречана Л.П., заступник з навчальної роботи, вручила подяки батькам випускників, висловила окремі слова вдячності сім῾ям Домантович і Мідловець.

Шкільний потяг 20-19 зупинявся на платформах «Танцювальна», «Свідоцтво», «Випускник», «Старшокласник», «Вальс», «Батьки». Запальним танком привітала випускників група «Тандем» (керівник Шарко С.О.). Присутні були вражені оригінальним танком-міксом у виконанні випускників, піснею батькам та вчителям. Батьки у відповідь дітям виконали пісню «Діти наші».

           Традиційними вже стали материнське благословення рушниками та пригощання гостей запашним короваєм. І раптом небо освітилося святковим салютом. Під дружні оплески присутніх випускники залишають шкільний майданчик…

- Вирушайте на зустріч великій долі!

- Хай вашим компасом в невідоме будуть ваша совість і честь.

- Щасливого вам плавання в океані життя!

Просмотров: 105