Шаблоны Joomla 3 тут

В РДА відбулося засідання комісії з питань надання громадянам району одноразової грошової матеріальної допомоги

Создано: 13.06.2019

89756413 червня 2019 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Наталії Максак відбулося чергове засідання комісії з питань надання громадянам району одноразової грошової матеріальної допомоги.

Зокрема, члени комісії розглянули 6 заяв від жителів району, що звернулись за допомогою. Загальна сума наданих коштів склала 15 тис. грн. Так, за результатами розгляду надано матеріальну грошову допомогу на лікування онкохворим, особам з інвалідністю, малозабезпеченим родинам.

Таким чином, дотримуючись усіх процедур відповідно до законодавства, у цьому році відбулося вже шосте засідання комісії для розгляду відповідних заяв.

"Здебільшого громадяни звертаються за фінансовою допомогою у лікуванні, тому усі випадки розглядаються індивідуально. Адже потрібно врахувати усі моменти: доходи громадян, склад сім’ї, нозологію тощо. Серед них учасники АТО, їх сім’ї, категорія пенсіонерів, людей з інвалідністю та просто людей, що опинилися в складних життєвих обставинах", - зазначила Наталія Іванівна під час проведення комісії.

Просмотров: 102