Шаблоны для Joomla 3 здесь

Випускне свято в Агайманському дитячому садку

Создано: 11.06.2019

P6070616Прощальний вальс, покликав нас

Востаннє у цей зал

Бо час прощання з дитсадком

Сьогодні вже настав!

 

Дитячий садочок сьогодні сповнений щасливим дитячим сміхом, веселим гомоном. Зранку, як ніколи, поспішають до садочка малюки, батьки, гості, адже сьогодні у дошкільнят свято – випускний бал. Зал святково прикрашений, малят – випускників не впізнати, тому що такі вони чарівні і навіть виглядають дорослішими. Усі хвилюються і діти, і батьки, і вихователі.

Це чарівне, зворушливе свято не залишає байдужим нікого, адже діти дарують свої пісні, таночки, вірші, свої дитячі виступи найріднішим людям - своїм батькам, востаннє дякують за турботу працівникам дошкільного закладу та прощаються з молодшими друзями. До дітей та батьків з привітаннями та словами вдячності за підтримку та розуміння звернулася завідувач Прасолова Н.І., яка вручила дітям диплом випускника дитячого садка. Завдяки турботі батьківського комітету випускники отримали подарунки у вигляді шкільного приладдя, а також усіх малят дитсадка чекав солодкий святковий стіл.

Дуже приємно, що на свято завітали і почесні гості: майбутня вчителька вихованців Володіна І.Л. та підприємець Чорноіваненко І.М.

З привітанням до дітей звернулася Ірина Леонідівна, а Інна Михайлівна приготувала усім малятам дитсадка солодкі гостинці.

Тож, щиро бажаємо малятам щасливої, шкільної дороги!

Просмотров: 64