Шаблоны Joomla 3 тут

Прийміть дитину в родину

Создано: 06.06.2019

62053530 576959932829157 8850429052901654528 nНа даний момент в Україні велика кількість дітей, які не мають батьків, живуть у будинках дитини, інтернатних закладах. Одним із головних завдань комунального закладу «Нижньосірогозький центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі Центр) є сприяння тому, щоб ці діти знайшли родину і могли мати інше щасливе теперішнє і майбутнє. Це велика робота і до неї кожен свідомий громадянин може додати свою маленьку краплинку. Ці краплинки можуть бути дуже різні, але лише так, крапля по краплі ми можемо досягти змін.


Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
Дитячий будинок сімейного типу являє собою окрему сім`ю, яка створюється за бажанням подружжя або однієї особи, котра не перебуває у шлюбі. Така сім'я бере на виховання і спільне проживання не менше п’яти дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування. На утримання цих дітей держава виплачує державну соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щомісячний розмір якої становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку, як і в патронатній сім’ї. Одному з прийомних батьків та обом батькам-вихователям сплачується грошове забезпечення та зараховується стаж роботи.
Особливостями прийомної сім'ї та дитячого будинку сімейного типу, як форм влаштування є те, що діти, які виховуються у них, не позбавляються статусу дитини-сироти, або дитини, позбавленої батьківського піклування, за ними залишаються всі пільги, передбачені законодавством для таких категорій дітей.
Прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу – це можливість для тих, хто прагне реалізувати свої батьківські здібності і допомогти влаштувати долю дитини, спираючись на підтримку держави.
Ми впевнені, що Ви не байдужі до дитячої долі, і, можливо, саме Ви зможете допомогти дитині – сироті відчути батьківську любов та турботу, подарувавши сім’ю, самотні діти чекають на своїх батьків, а Центр, в свою чергу, чекає на громадян, які відчувають в собі сили і бажання допомогти дітям.
Якщо ви хочете подарувати свою любов, відчуваєте достатньо сил, маєте вміння та терпіння у виконанні такої відповідальної справи, звертайтеся до комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» за адресою: смт Нижні Сірогози, вул. Незалежності, 14, кабінет №10, або за телефоном (05540) 2-13-91.

Директор комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Вікторія Кузнєцова

Просмотров: 64