Шаблоны для Joomla 3 здесь

У Новодмитрівській ЗОШ вшанували жертв політичних репресій

Создано: 21.05.2019

20190520 122948До Дня пам’яті жертв політичних репресій  у Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено годину історичної пам’яті для учнів 10-11 класів «Жити і пам’ятати» (вчитель Атажанова Л.С.). Головною метою заходу стало вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Ведучі Проха О. та Іванченко І. ознайомили з історичною довідкою цих подій.

Учні згадали про духовну еліту нації, яку з особливою нещадністю тоталітарна система нищила і нівечила: академіка Агатангела Кримського, (Новічкова Т.), поетів Миколу Вороного та його сина Марка (Варава В.), неокласиків Миколу Зерова, Михайла Драй-Хмару, Павла Филиповича, (Петров Є.), арешт органами ДПУ Максима Рильського (Домантович Р.), 10 років табірних поневірянь Остапа Вишні (Шарко С.), Бориса Антоненка-Давидовича, Зінаїди Тулуб, Івана Іванова (Липницька Л.), переслідування Олександра Довженка, Володимира Сосюри, Юрія Яновського (Трач Д.).

Під стук метронома було вшановано хвилиною мовчання усіх жертв репресій. Учні переконані: «Ця трагедія ніколи не повинна повториться. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, що довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності».

Просмотров: 168