Бесплатные шаблоны Joomla

У Дружбівському НВК відзначили День Європи

Создано: 20.05.2019

IMG 20190520 111537День Європи— це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права та враховує інтереси всіх учасників. Зв'язки між Україною та Європейським Союзом виміряються століттями. І ЄС і Україна прагнуть розвитку, тісного та взаємовигідного партнерства, яке лягає в основу майбутнього нової Європи, це результат багаторічної інтеграційної діяльності.

Отож, 20 травня 2019 року у Дружбівському НВК відбувся виховний захід, присвячений Дню Європи, на якому здобувачі освіти пригадали що таке ЄС та які країни до нього входять, а також переглянули шлях України, який вона подолала до вступу у Європейський Союз.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Просмотров: 174