Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Малюки Агайманського ДНЗ відпрацьовували дії на випадок пожежі та надзвичайної ситуації

Создано: 20.05.2019

P5170564У Агайманському ДНЗ «Барвінок» з 13 по 17 травня проведено «Тиждень безпеки дитини». Протягом тижня сплановано та проведено з дошкільнятами різні тематичні заняття: «Здоров будь!», «Врятуй себе сам», «Вулиця і безпека», бесіди з використанням ілюстративного матеріалу,

моделювання проблемної ситуації, читання дитячої художньої літератури, фізкультурна розвага «Про безпеку дбай – загрозу помічай!», театралізована вистава «Про вогонь нам треба знати..», пішохідний перехід, виставка дитячих малюнків «Життя – найцінніший скарб», різні види ігор тощо. Під час тижня проведено тренування з цивільного захисту, щодо відпрацювання дій на випадок виникнення пожежі.

Реалізація поставленої мети неможлива без активної співпраці педагогів та батьків. Отож, для батьків було оформлено оголошення про захід з порадами. Проведено практикум «Як створити безпечний простір дитини вдома» за участю медичного працівника Агайманської амбулаторії Яшиної Л.М., яка надала цікаві та корисні поради батькам з питань надання першої долікарської допомоги при виникненні надзвичайної ситуації. Надано консультації та проведено анкетування батьків «Безпека дитини».

Просмотров: 171