Статьи и обзоры nachodki.ru

Про гранти від FASER

Создано: 13.05.2019

photoФранцузький Фонд досліджень та допомоги приватному сектору (FASER) приймає заявки на технічну допомогу за такими напрямками:

1. «Дослідження». Фінансування надається на:

- проведення технічно-економічного обґрунтування, складання попередніх проектів, написання проектного завдання;

- технічну підтримку у підготовці та реалізації проектів;

- проекти в секторі: громадський транспорт (трамваї, метро, потяги, аеропорти), охорона навколишнього середовища (питна вода, очищення каналізаційних відходів, управління водними ресурсами, твердими відходами, проекти, передбачені Кіотським протоколом), енергетика (зокрема, відновлювальна енергетика та підвищення енергоефективності), охорона здоров’я, агропромисловість та іригація;

2. «Зелена інновація». Фінансування надається на:

- пілотні проекти «зелених» та інноваційних технологій з метою демонстрації ефективності технологіях та її відповідності пріоритетним потребам розвитку;

- проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади та в яких можуть бути використані «зелені» технології. Запропоноване рішення має бути інноваційним по відношенню до реалій країни та її розвитку у відповідній галузі.

Сума грантової підтримки складає від 150 тис. до 600 тис. євро. На реалізацію проекту може залучатися додаткове фінансування від міжнародних та регіональних фінансових установ (Світовий банк, ЄІБ, ЄБРР, інші). До фінансування можуть також долучатися місцеві підприємства та/або бенефіціар. Обов’язкова умова – 85% грантових коштів мають бути витрачені на послуги, товари, або обладнання від французьких підприємств (інженерні бюро, бюро досліджень, тощо).

Просимо надати інформацію до 15.00 год. 13 травня 2019 року про наявні інноваційні проекти що потребують залучення французьких фахівців (згідно з додатком) відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації на електронну адресу: aprivanivka@ukr.net.

 Інформація про інноваційні проекти що потребують залучення французьких фахівців

Просмотров: 196