Шаблоны для Joomla 3 здесь

Безпечне та здорове майбутнє праці

Создано: 26.04.2019

20190426 110802В Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

 

Мета проведення – комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників освітнього процесу та активізація діяльності закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В початкових класах проведено єдиний урок «Ми за безпечне життя».

Бібліотекар школи Щербань Н.В. організувала виставку літератури під девізом «Здоров’я – цінність нашого життя». Вчитель української мови та літератури Любченко І.А. провела тренінг для учнів 10 класу «Що я роблю для збереження свого життя і здоров’я». Проведено тренінг для педагогічного колективу «Будь здоровим, учителю». Проведено практичний тренінг з евакуації учнів і працівників школи на випадок надзвичайної ситуації.

Учениця 10 класу Марушенко Катерина разом зі своїми однокласниками підготували виховний захід «Чорнобильський дзвін» під керівництвом вчителя фізики Тріщової Л.І. Всі учасники заходу поринули у спогади про трагедію століття , її наслідки для здоров’я людей. Учениця 10 класу Векшина Анна прочитала лекцію для учнів 5-7 класів під назвою «Здоров’я – це багатство».

Просмотров: 243