Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Розпочато прийом документів на отримання дотацій на ВРХ для підприємств

Создано: 16.04.2019

54362189Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації звертає увагу, що розпочато прийом документів для юридичних осіб, які утримують поголів’я корів.

Прийом документів проводиться у 2 етапи.

Наразі підприємства мають можливість отримати дотацію за кожну наявну  станом на 01 січня 2019 року ( другий етап – станом на 01 липня 2019 року) корову молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напрямку продуктивності,  за бюджетною програмою «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» у розмірі 900 гривень за голову (1800 гривень за голову в рік).

Для отримання дотації, суб’єкт господарювання – юридична особа, повинна подати мінімальний пакет документів до Міністерства аграрної політики та продовольства України до 01 травня, а в подальшому до 01 жовтня 2019 року, а саме:

  • заявку встановленого зразка;

  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

  • копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня п. р. (а в подальшому станом на 01 липня п. р.) засвідчену органом державної статистики;

  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кім. 208, тел: (0552) 42-27-67, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Просмотров: 153