Я маю право!

Создано: 16.04.2019

IMG 2015691Усі ми неодноразово чули вислів «Діти – наше майбутнє», проте часто-густо навіть не задумуємося, що саме ці слова означають те, що потрібно зробити, аби виростити з малих бешкетників свідомих громадян. Найперше, що можна і потрібно зробити – це ознайомити дітей з їх правами та можливостями захисту цих прав.

Протягом останніх кількох років наша держава активізувала сили у напрямі правопросвітництва серед наймолодших членів нашого суспільства. Уже систематично по всій Україні для дітей в дитсадках та школах проводять заняття, де розповідають дітям про їхні права.

З метою ознайомлення учнів з їхніми правами в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вчителем початкових класів Мартиненко Альоною Сергіївною було проведено виховний захід «Я маю право».

Учні 1 класу із задоволенням знайомились із правами, на які вони заслуговують. В ігровій формі, через казку, було викладено інформацію для кожної крихітної душі. Були використані доступні форми роботи, щоб донести учням, що всі люди на землі різні, вони бувають різної зовнішності, відрізняються кольором шкіри, волосся, кольором очей, зростом чи ходою. На землі немає двох однакових людей. Але у всіх людей однакові права, котрі називаються правами людини.

Діти, які знають свої права і готові їх відстоювати, виростуть з цінностями правової держави, в якій право кожного надійно захищене. Адже ми з вами є громадянами нашої країни і ми на це заслуговуємо!

Права дитини – це певні можливості, які треба дітям для того, щоб жити і дорослішати. Діти мають особливе право на піклування та допомогу з боку держави.

З метою ознайомлення здобувачів освіти з Конвенцією Організації Об’єднаних Націй про права дитини та виховання поваги до прав та основних обов’язків людини і громадянина 16 квітня 2019 року у Дружбівському НВК з учнями 8 та 6 класів відбувся виховний захід «Знати свої права – означає вже наполовину володіти ними». В ході заходу були розглянуті основні права та обов’язки громадян України, а також розіграні ситуативні сценки «Ви не маєте права», «Я знаю свої обов’язки». В кінці заходу всі учасники взяли участь у флешмобі «Мир людям на Землі».

Просмотров: 80