Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Я - громадянин України

Создано: 15.04.2019

SAM 7279Посвята в повноправні громадяни нашої держави – це урочистий і хвилюючий день у житті кожної молодої людини, адже отримання паспорта - своєрідна сходинка у доросле майбутнє. З метою виховання громадянина, патріота країни, любові, гордості і поваги до України,

популяризації паспорта громадянина України у формі ID-карткирозширення знань дітей про історію паспорта у Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Іванівського району класним керівником 8 класу Николиною Оленою Петрівною проведено свято «Я - громадянин України».

Із нагоди цієї події до школи завітали начальник Іванівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області Сисоєва Світлана Василівна, сільський голова села Любимівка Николин Зіновій Степанович.

У ході свята відбулося урочисте вручення паспортів громадянина України в формі ID-картки учням, яким виповнилося 14 років. Цього дня паспорти громадян України отримали 5 учнів: Коваленко Вікторія, Мацко Марина, Папікян Аванес, Рюміна Олена, Труфін Олексій.

Про важливість цього урочистого моменту говорила у своєму вітальному слові Сисоєва Світлана Василівна, зазначивши, що сьогодні юнаки та дівчата отримали документ, який є символом їх приналежності до великої, потужної європейської країни, побажала міцного здоров’я, щастя, віри, благополуччя та бути гідними високого звання - громадянина України. Закликала пам’ятати про те, що разом з правами вони отримали і обов’язки. Учасники заходу дізналися про історію виникнення та еволюцію розвитку паспорту.

Учнів, які отримали паспорти, привітали учні четвертого класу. Від батьків з вітальним словом виступив Рюмін Володимир Вікторович.

Дякуючи всім присутнім за привітання та побажання юні громадяни країни сказали: «Ми добре розуміємо, в який непростий, але цікавий час для нашої України ми стали її громадянами. Ми розуміємо і те, що від нашого покоління залежить відродження України, її майбутнє. Приймаючи на себе почесне звання громадянина України, ми обіцяємо, що своїм навчанням у школі, своєю працею і своїми ділами будемо зміцнювати авторитет і добре ім’я нашої школи, нашого села, а разом з тим і нашої Батьківщини».

Свято становлення громадянської зрілості назавжди залишиться у пам’яті та буде спонукати до великих звершень в ім’я рідної Вітчизни.

Просмотров: 76