Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

У Дружбівському НВК відбулися заходи в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я

Создано: 11.04.2019

IMG 201904Кожен знає, що наше здоров’я залежить від багатьох чинників, у тому числі від способу життя. Той, хто веде здоровий спосіб життя, зазвичай спокійніший і урівноваженіший. А хто неуважний до свого здоров’я, той часто нервує, конфліктує, хворіє, не вірить в себе. А коли людина втрачає віру у власні сили, то перестає цінувати саму себе і навіть може заподіяти собі шкоду, наприклад, почати палити або вживати алкоголь. Мовляв, от я «крутий»!

А найкращою профілактикою стресів, конфліктів і шкідливих звичок у шкільному віці є вміння навчитися цінувати та берегти своє здоров’я, уважно прислухатися до порад дорослих.

У рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я в Дружбівському НВК було проведено Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я», тренінг зі здобувачами освіти початкової ланки «Ми - діти з планети здоров’я», спортивні змагання серед здобувачів освіти 6, 8 класів «Спорт любити слід – проживеш до ста літ», а для дошкільнят – щоденна ранкова гімнастика, рухливі ігри на свіжому повітрі та здоров’язбережувальні бесіди.

Мудра людина й чудовий лікар Поль Брегг сказав: «За гроші можна купити ліжко, але не сон; їжу, але не апетит; бу­динок, але не домашнє вогнище; книги, але не ро­зум; прикраси, але не культуру; розваги, але не щастя; релігію, але не порятунок; ліки, але не здоров’я».

То ж ми вам бажаємо: «Будьте здорові!».

Просмотров: 158