Интернет-магазин nachodki.ru

Про програму підтримки для бджолярів

Создано: 21.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.Урядом запроваджено програму компенсації відсотків (здешевлення кредитів) для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які залучили у національній валюті в банках

(з якими Мінагрополітики підписано Меморандум про співробітництво) короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру.

Надаватиметься часткова компенсація відсоткової ставки за банківськими кредитами, залученими для покриття витрат, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях тваринництва, в т.ч. бджільництва Кредити можуть бути залученні для придбання: товарів, робіт, послуг. Компенсація відсотків надається суб’єктам господарювання, які залучили в національній валюті у банках короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура.
Для отримання компенсації відсотків суб’єкт господарювання подає банку, з яким укладено кредитний договір, заявку та підтвердні документи, а саме:
-копії документів про оплату товарів, робіт, послуг для підтвердження 
-використання кредитних коштів на цілі, визначені в абзаці першому цього пункту;
-витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;
-довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або -сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;
-згоду щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною банком.
Компенсація відсотків здійснюється щомісяця виходячи із суми фактично сплачених суб’єктами господарювання банку відсотків за відповідний період згідно з кредитним договором.
Компенсація відсотків надається суб’єкту господарювання за нараховані і сплачені у поточному році за користування кредитом, обсяг якого не перевищує 100 млн. гривень, відсотки у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 3 відсоткових пункти.
Виробничі витрати: бджолосім’ї, вулики, медогонки, годівниці та напувалки для бджіл, бджоло павільйони, ящики для перевезення бджіл, вощина, комплектуючі для вуликів, інвентар для виведення бджолиних маток, костюм бджоляра, інше обладнання для бджільництва.

Просмотров: 105