Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Создано: 21.03.2019

Світлина від Рди Іванівської.21 березня 2019 року, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Н.Максак, відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, сільські голови.


Засідання колегії було присвячене підтримці та розвитку дитячого населення району. Так, колегіально розглянуті питання: про забезпечення розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, динаміка цього процесу в районі та підтримка сімей, які взяли на виховання дітей зазначеної категорії; про стан дошкільної освіти в районі; про реалізацію завдань нового державного стандарту у першому класі в умовах освітньої діяльності Нової української школи.
Колегія визнала задовільним рівень роботи по всіх трьох напрямках. Проте, враховуючи певні проблеми, було рекомендовано сільським головам активізувати на місцях роботу щодо пропагування сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вживати заходів щодо створення патронатних сімей. Наголошено на необхідності надання сільськими радами іншої субвенції для вирішення питань ремонту приміщень, покращення матеріально-технічного стану дошкільних навчальних закладів, покращення харчування дітей тощо.

Просмотров: 59