Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

У закладах загальної середньої освіти району формують європейський світогляд

Создано: 21.03.2019

Изображение 004Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання. ЄС заснований на принципах верховенства закону й демократії.

 

Країни – члени ЄС делегують частину свого суверенітету спільним інститутам влади, що представляють інтереси Союзу як єдиного цілого в питаннях, що складають загальноєвропейський інтерес. А всі рішення і процедури випливають з основних договорів, ратифікованих країнами-членами. 

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури, ознайомлення учнів з історією євроінтеграційних процесів в Україні, інформацією про країни Європи в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено такі заходи: бібліотекар школи Тутова Оксана Вадимівна разом з учнями 2 класу здійснила «мандрівку» деякими європейськими державами, під час якої учасники згадали відомих наукових персонажів-представників цих держав. Учні 9 класу Гончарова Ольга та Поливода Ельвіна провели інформаційну хвилинку для учнів 4 класу «Зоряні сяйва країн Європи». Вчитель історії Лім Юлія Вікторівна ознайомила учнів 7 класу з культурою та традиціями людей країн Європи.

IMG 20190320 115530У Дружбівському НВК 20 березня 2019 року вчителем історії Світланою Константіновою було проведено урок-презентацію «Історичними сторінками європейської інтеграції України» для здобувачів освіти 8 класу. В ході уроку розглянуто історичні події ХХ-ХХІ століть, які призвели до європейської інтеграції України. Вчитель розкрила поняття «європейська інтеграція», цілі та мету, ознайомила з основними документами та політичними діячами, які мають пряме відношення до вступу України до ЄС. Учні висловили власне бачення, надії на спільне майбутнє України у Європейському Союзі.

IMG 20190320 121258         З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни 20 березня в Новодмитрівській шкільній бібліотеці проведено інформаційну годину «Стати Європою, щоб бути Україною» (Алєксєєва М.В.). Захід проведено з учнями старших класів. Метою інформаційної години була популяризація серед молоді інформації щодо Європи та інтеграції України в Європу. Ведучі заходу Липницька Л. та Сібільова В. запросили всіх вирушити в заочну подорож шляхами країн Європи. Під музичне супроводження Гімну Європи учні прослухали цікаву характеристику Європи: її розташування, площі, про найціннішу скарбницю досягнень та пам’ятників культури, про багаторічну історію, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів. Європейські країна за країною представлялися у розповідях учнів: Домантович Я., Мідловець Е., Ємельянової В., Шарко А. Підсумком заходу прозвучало звернення учнів до всіх українців – об’єднати зусилля у боротьбі за мир.

Просмотров: 162