Здесь нашел интересный обзор

Про початок роботи конкурсної комісії

Создано: 18.03.2019

464389Шановні аграрії! Доводимо до вашого відома, що 18 березня 2019 року розпочала роботу обласна конкурсна комісія з питань надання державної підтримки, яка спрямовується суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Оголошення про Порядок та умови проведення конкурсу опубліковано у газеті «АгроПартнер» за 18.03.2019 № 10. Крім того, умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-порталі обласної державної адміністрації у розділі «Новини» - «ОДА інформує» - «Департамент агропромислового розвитку».

Зазначена підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами) (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку приймати участь у конкурсі на отримання права на компенсацію можуть суб’єкти господарювання агропромислового комплексу – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи – підприємці, які уклали кредитні договори з банківськими установами виключно на умовах, визначених Порядком (далі – позичальники).

Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами:

- у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, - позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн гривень, та позичальникам, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин та використали кредитні кошти для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю;

- у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, - іншим позичальникам.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами (строком до 12 календарних місяців), залученими для покриття виробничих витрат (сюди входять витрати на паливо, сировину, матеріали тощо), та середньостроковими кредитами (строком до 36 календарних місяців), залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва (сільськогосподарська техніка та обладнання, у тому числі іноземного виробництва, тварини, багаторічні насадження тощо), здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Бажаючим скористатися зазначеною державною підтримкою необхідно подати до конкурсної комісії при Департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації заявку на участь у конкурсі за формою, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 липня 2015 року № 253 «Про затвердження форм документів та надання інформації щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (додається), та документи, визначені пунктом 8 Порядку (позичальники подають документи до конкурсної комісії облдержадміністрації за місцем їх реєстрації).

Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня поточного року. Конкурсна комісія закінчує приймання документів за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Більш детальну інформацію про перелік документів та умови проведення конкурсу можна отримати в Департаменті за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 204, тел. (0552) 42-27-39, 42-27-54 або у відділі агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації за номером телефона (05531) 3-13-91 або безпосередньо завітавши до відділу.

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, що подаються підприємствами – претендентами на отримання інансової підтримки за програмою здешевлення кредитів.

З А Я В К А на участь у конкурсі для отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами.

Просмотров: 187