В закладах загальної середньої освіти району проведено конкурси малюнків на протипожежну тематику

Создано: 12.02.2019

IMG 20190212 101537Ви десь помітили жарину –

Її ви швидко погасіть,

Бо з іскри може все згоріть.

Всі знайте вимоги пожежні

І будьте пильні й обережні!

Наша Україна велика і щедра. Багатства примножуються щоденно спільною працею мільйонів людей. Усе це необхідно пильно і постійно оберігати від вогню. Але трапляються непоодинокі випадки, коли від дитячих пустощів з вогнем, від порушення елементарних протипожежних правил виникають пожежі.

Вогонь завжди потрібний людям, сила вогню дуже велика. На жаль, вогонь приносить людям не тільки добро, радість і втіху, а й прикрощі. Чому? Бо може виникнути пожежа. Але пожежа сама собою не виникає. Причиною виникнення є неправильна поведінка дитини з вогнем. А яка різниця між вогнем і пожежею? Вогонь можна загасити заливши водою, засипати піском. А коли ми не в змозі без допомоги пожежних дати раду горінню – то це вже пожежа. І в такому випадку ми звертаємось по допомогу, дзвонимо 101, в пожежну охорону.

З метою захисту життя і здоров’я учнів у Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено конкурс малюнків на протипожежну тематику: «Легко вогник запалити, та не просто загасити». Учні школи взяли активну участь у цьому конкурсі. Переможцями стали Мартиненко Михайло (1 клас), Перепелиця Дар’я (2 клас), Усманова Аліна (3 клас), Безверхня Катерина (4 клас), Чакал Евеліна (5 клас), Кобець Вікторія (6 клас) та Кобець Денис (7 клас).

Активними учасниками конкурсу «Пожежна безпека очима дітей!» в Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів стали учні 2-8 класів, яким в ході конкурсу класні керівники пояснювали як потрібно себе поводити і те, що потрібно знати при пожежі.

У Дружбівському НВК конкурс пройшов з метою профілактики пожежної небезпеки та правильного поводження з електроприладами, пічним опаленням, відкритим вогнем під гаслом: «Скажемо – ні усім пожежам на Землі». Здобувачі освіти 2-8 класів взяли активну участь у конкурсі. Переможцями стали: 2 клас – Лацко Вероніка та Кірієнко Данил; 4 клас – Асадова Ангеліна, Іванова Дар’я, Іванова Анна, Іванов Дмитро; 6 клас – Іванова Євгенія, Холод Євгенія, Ковальов Артем, Васильєв Андрій; 8 клас – Васильєва Роксолана.

У Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів участь у конкурсі малюнків з протипожежної безпеки взяли учні 5, 7 класів. Найкращими визначено малюнки: Гавронської Яни, Куришко Аліни (7 клас), Пель Костянтина, Башинської Діани (5 клас).

Діти засвоїли, що пожежна безпека – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Питання пожежної безпеки важливе та актуальне для кожного з нас. Знання та дотримання правил поводження при пожежі є запорукою збереження не лише свого життя, а й життя інших.

Просмотров: 139