Шаблоны Joomla здесь

Перевірено виконання рекомендацій районної комісії з питань захисту прав дитини

Создано: 11.02.2019

Обстеження 7.02.19З метою перевірки рекомендацій районної комісії з питань захисту прав дитини за 2018 рік та обстеження умов проживання дітей, родини яких опинились в складних життєвих обставинах, представник служби у справах дітей Іванівської районної державної адміністрації спільно з начальником відділу освіти районної державної адміністрації побували в селах Першотравневому, Дружбівці та Новомиколаївка.

Під час виїзду обстежено умови проживання 14 дітей. В цих сім’ях виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах.

На жаль, в окремих сім’ях, умови проживання і утримання дітей потребують покращення. Тому з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на утримання дітей.

Особливо позитивним виявилося виконання матір’ю малолітньої дитини рекомендацій комісії з питань лікування дитини та проведення лікувально-профілактичних заходів.

Також батькам роз’яснено, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дитини, їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку.

Просмотров: 105