Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

В Любимівському ДНЗ «Сонечко» відбувся новорічний ранок

Создано: 05.01.2019

SAM 0216У Любимівському ДНЗ «Сонечко» відбувся новорічний ранок, який розпочався з поздоровлення зі святом Нового року завідувача дитячого садка Л.А.Бульби:

«Шановні гості, любі батьки! Щиро та сердечно вітаємо вас з Новим 2019 роком та світлим Різдвом Христовим! У ці світлі і радісні дні зичимо вам міцного здоров'я та бадьорості духу. Любові та родинного тепла, творчого натхнення й професійного зростання, оптимізму, надії та віри в свої сили задля щастя своїх маленьких діточок та процвітання нашого краю! Бажаю, щоб у Новому 2019 році збулися усі ваші сподівання, минули труднощі та негаразди, примножились життєві успіхи та здобутки! Нехай Новий рік стане для Вас щедрим на добрі справи, нові досягнення та перемоги, принесе мир, спокій, злагоду, благополуччя та впевненість у майбутньому!

Божої благодаті у вашому домі! Святкового, новорічного настрою, смачної куті та дзвінкої коляди!».

Новорічне дійство відбулось у формі «Новорічної казки», учасниками якої були герої мультиків та улюблених казок. Діти брали участь у різноманітних іграх і конкурсах, співали, розповідали вірші Діду Морозу та водили хороводи. По закінченню Дід Мороз подарував подарунки від шефа дитячого садка Тиндюка А.К. та солодощі від сільського голови Николина З.С. Діти та батьки дуже вдячні за великі та коштовні подарунки від шефів.

Просмотров: 138