Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Здоров’я в наших руках!

Создано: 06.12.2018

20181205 115100У рамках проведення акції «Відповідальність починається з тебе» 6 грудня в Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено усний журнал «Калейдоскоп здоров’я» для учнів 7-8 класів (класний керівник Караман І.В).

На захід учні підготували малюнки, де зобразили своє ставлення до тютюнопаління. Було зроблено висновок, що кожен учень обирає здоров’я, силу, красу і успішність. Учні звернули увагу, чому відомі спортсмени, співаки, політики, лікарі привертають увагу до проблеми куріння в Україні. Ознайомившись із сумною статистикою, що кількість малолітніх курців постійно зростає, у своїх виступах діти приєдналися до руху проти підліткового куріння.

Сторінку за сторінкою учні перегортали усний журнал. На першій сторінці «Тютюн завойовує світ» група учнів Гаврон А., Проха К. прослідкували, як розповсюджувався тютюн на території України з давніх часів. А біологи Ткачов І. та Ткачов Є. на другій сторінці «Що міститься в листі тютюну» дослідили, які отруйні речовини містяться в листі тютюну і які хвороби він несе. Третя сторінка – «Коли могли б ми говорити». Учні Ткачов Є., Проха К., Куришко А. інсценізують казку «Ведмідь і трубка», де Грицик А. і Костенко А. підсумовують сказане про негативний вплив тютюнопаління на організм людини. Учасники четвертої сторінки «Епідемію куріння можна здолати» Ткачов І. і Гаврон А. розігрують рольову гру «На прийомі у лікаря». «Пацієнт» звертається до всіх із закликом зупинитися, поки ще не пізно.

У заключній частині «Коло ідей» учні запропонували власні пропозиції, поради, ідеї. Якщо вам запропонують закурити, запитайте себе: «Що я роблю? Для чого мені отруювати свій організм?». Не бійтесь відмовитись. Ви – особистість. Сильна особистість, а особистість завжди поважають.

Просмотров: 146