Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

У закладах загальної середньої освіти відбулися заходи до Дня Збройних Сил України

Создано: 05.12.2018

HPIM48596 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. До цієї дати в освітніх закладах району проведено святкові заходи.

У Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів всіх майбутніх захисників привітали на святковій лінійці. Під час перерв усі бажаючі могли створити величезний колаж малюнків з гаслом: «Ми за волю, ми за мир…». З учнями 9-11 класів було проведено виховну бесіду «Загальний військовий обов’язок». Вчитель «Захисту Вітчизни» провів показові заняття зі збирання та розбирання автомата Калашникова для учнів 9-11 класів.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

Ми, нащадки тих славних лицарів, мусимо знати наше минуле. А хлопці мають готуватися за прикладом козаків до служби у війську. І хоча країна наша мирна та ми ж повинні вміти в разі потреби захистити свою землю, як це робили козаки.

З метою зацікавити учнів історією свого народу, розширення їх уявлення про військові традиції України, козацтво та його звичаї, збереження історичної та культурної спадщини українського народу, його героїчних традицій, сприяння формуванню в учнів високої патріотичної свідомості і національної гідності в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися змагання «Мужність та відвага крізь покоління». Хлопці куреня «Військова чайка» (6 клас) змагалися проти хлопців куреня «Стрільці» (7 клас) демонструючи свою спритність, витривалість, розумові здібності. На початку заходу звучали українські народні та козацькі пісні. Дуже весело та завзято пройшли такі конкурси: «Військова естафета», «Перетягування канатів», «Бій мішками», «Стрілецький», «Заспіваймо пісню веселеньку». Перемогу здобув курінь «Стрільці». Місяць Єгор був нагороджений грамотою за перемогу в конкурсі «Влучний стрілець». Наша пам'ять про славне минуле українського війська повинна підкріплюватися добрими справами. Ми йдемо тією ж дорогою, якою йшли наші пращури. І ми маємо лишити по собі добрий слід!

У Дружбівському НВК учні 2-4 класів брали участь у конкурсі малюнків «Дорогому захиснику». Переможцями стали учні 3-4 класів. Учні 3 класу виготовили сувеніри у вигляді сердечок з голубами та побажаннями героям-захисникам; між учнями 6,8 класів відбулися спортивні змагання під гаслом: «Ми – діти, майбутнє яких ви захищаєте!». А також учні 4 класу Іванова Даря та Бачинський Олександр написали листи на фронт.

У Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учні 5-7 класів взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Нумо, хлопці!» (педагог-організатор Кідалова Н.В.). Зі словами привітання до хлопців звернулися дівчата: «Щоб зростали мужніми кожну годину, щоб батьки вами пишались!». Веселі змагання розпочинаються! Кошові отамани Баклажов Данило і Ткачов Єгор вишикували команди «Силачі», «Дужі» для змагань. Змагання розпочалися інтелектуальним конкурсом. А ось спортивні змагання: «Велогонки», «Штовхання ядра», «Біг у мішках», «Крокодили», «Стрибки», «Хто сильніший?» показали, які наші хлопчаки сильні і вправні. Наступні конкурси: «Змагання з кульками», «Конкурс мушкетерів», «Жартівливий конкурс», «Комплімент» довели, що наші хлопці кмітливі і винахідливі. Перемогла дружба! А найкращими подарунками стали оплески і посмішки дівчат. Хлопчаки продемонстрували спритність, кмітливість, сильний характер і найкращі фізичні якості.

Ми впевнені, що молоде покоління стане гідними захисниками мирного майбутнього України.

Просмотров: 122