Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Популяризація біометричних документів серед молоді

Создано: 05.12.2018

20181205 0930125 грудня 2018 року завідувач Іванівського РС УДМС України в Херсонській області Світлана Василівна Сисоєва провела з учнями Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів урок щодо популяризації біометричних документів серед молоді.

Як відомо, одним із важливих завдань загальної середньої освіти в Україні є формування правосвідомості та правової культури учнівської молоді.

Саме цього дня Світлана Василівна поспілкувалася з учнями на тему: «Оформлення першого паспорта громадянина України у вигляді ID-картки – обов’язок кожного українця, якому виповнилося 14 років». Як зазначила Світлана Василівна Сисоєва учні проявили неабиякий інтерес до зазначеної теми. Крім цього, їх цікавили питання: «Що таке «безвіз»?», «Головні правила безвізового режиму з країнами ЄС», «До яких країн Європи українці можуть їздити без віз?» та інше.

Відповідаючи на багаточисленні питання та підводячи підсумок зустрічі зазначила, що сьогодні всі паспорти – і внутрішній паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, і паспорт громадянина України для виїзду за кордон – мають електронний чіп із біометричними даними власника документу. Цей паспорт неможливо підробити, ним не зможе скористатися жодна інша особа. У майбутньому також будуть розвиватися електронні сервіси, які дозволять суттєво спростити надання послуг громадянам, що мають біометричні документи.

Просмотров: 124