Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Про програму здешевлення кредитів

Создано: 08.11.2018

Безымянный 5Шановні аграрії району! Доводимо до вашого відома, що Мінагрополітики підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання таким, що втратив чинність пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 254».

Проектом постанови передбачається зняття обмеження щодо можливості у 2018 році отримувати компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами лише позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн.

Прийняття постанови надасть можливість всім суб’єктам господарювання, які відповідають умовам Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300, скористатись програмою здешевлення кредитів.

Нагадаємо, що відповідно до Порядку компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Розмір компенсації за такими кредитами встановлено у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами - позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн та позичальникам, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин (великої рогатої худоби для отримання м’яса і виробництва молока, овець і кіз, кролів, свиней, свійської птиці (крім курей та одержання яєць свійської птиці) та використали кредитні кошти для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю; у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами іншим позичальникам.

Звертаємо увагу на своєчасність подання заявок.

Відповідно до вимог Порядку використання коштів останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня поточного року. Приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії.

Наголошуємо! Поки не визначений день останнього засідання, документи краще подавати завчасно, щоб встигнути до закінчення терміну.

Заявки та документи приймаються за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 204. Телефони для довідок: (0552) 42-27-39, 42-27-54.

Просмотров: 161